Antradienis, 28 gegužės, 2024
PradžiaInfrastruktūraVVKD skaitmenizacija - užsisakykite vietą laivui internetu

VVKD skaitmenizacija – užsisakykite vietą laivui internetu

- Advertisement -

Kai viską darai „blogai”

VVKD jau ne kartą buvo minima ne vien geru žodžiu dėl savo atliekamų darbų. Tai kolonėlės be galimybės atsiskaityti kortelėmis, ir pačios kolonėlės atrodo kaip frankenšteinas. Tai bunos Nemune iš netinkamo akmens. Tai žuvitakio nėra, kuris turi prieš šliuzą atsirasti. Alytaus meras irgi pažadais nelinkęs tikėti, o laukia kol darbai bus pradėti daryti. Uostadvario uosto aukcionas irgi lengvai prisvilęs gavosi. Bet….

Kai darai nepaisant visko

Kaip ir visur, yra kur tobulėti, nes užsakant savAitę, galima rinktis tik nuo pirmadienio iki pirmadienio, o mėnesiai prasideda tik nuo 1 mėnėsio dienos.

Labai teisingas posakis yra apie judantį karavaną. VVKD surinko stiprią komandą, kurie judėdami į priekį įsiklauso į aplinkinių pastabas ir taiso savo klaidas čia ir dabar. Nežinia, ar sprendimas diegti el. atsiskaitymo sprendimą buvo priimtas anksčiau, tačiau yra tik kelios vietos Lietuvoje, kurios suteikia galimybę normaliai internetu rezervuotis vietą uoste. Ir VVKD pateko į šį sąrašą, ir svarbiausia kad šį kartą tiek pasirinkimų prasme, tiek apmokėjimo spektru šiam momentui tai geriausias sprendimas Lietuvos padangėje.

Pradėkim nuo to, kad VVKD greitai suprato, kad lankstumas yra privalumas, ir pasiūlė rinkai tris pasiūlymus. Galite įsigyti vietą savaitei, mėnesiui ir metams. Kainos atitinkamos: 45€, 100€, 450€. Kaip ir visur, yra kur tobulėti, nes užsakant savaitę, galima rinktis tik nuo pirmadienio iki pirmadienio, o mėnesiai prasideda tik nuo 1 mėnesio dienos. O pavyzdžiui metus galima pasirinkti nuo bet kurios dienos. Keistas šiek tiek sprendimas, ypač turint omenyje, kad vasaros metu iš toliau atplaukę laivavedžiai tikėtina lankysis savaitgaliais. Bet tikimės, kad tai tik programavimo klaida, o ne VVKD sprendimas.

Vietos laivui užsakymo eiga.

VVKD puslapyje pasirenkate meniu UOSTAI, ir pažymite Kauno žiemos vidaus vandenų uostas. Spaudžiate Užsakyti, pasirenkate sau tinkamą vietą, datą ir laikotarpį, suvedate reikalingus duomenys ir apmokate per Payseros sistemą. Svarbu pabrėžti, kad Paysera leidžia iš esmės apmokėti bet kokiu būdu, kas labai palengviną apmokėjimą vyresniems laivavedžiams. Svarbu turėti el. bankininkystę arba kortelę kuri leidžia apmokėti internetu.

Tobulumui ribų nėra

Kaip jau ir minėjome, nežinom ar tai buvo padaryta specialiai, ar tiesiog per neapsižiūrėjimą, bet šiam momentui savaites galima rezervuoti tik nuo pirmadienio, o mėnesius nuo pirmos mėnesio dienos. Bet mūsų akimis svarbiausia, kad trūksta išsamaus teikiamų paslaugų sąrašo, nes nelabai aišku kokias paslaugas galima gauti uosto teritorijoje ir ar jos įskaičiuotos į kainą. Paprastas, bet svarbus ir svarus dokumentas, kuris sudėliotu visus taškus ant i. Matyt žingsniuojant septynmyliais žingsniais, mes visi kartais kažką pamirštam. O aplamai, reikia pripažinti, kad VVKD juda į priekį, kartais juos linčiuoja dėl darbų kurie aplamai nėra jų atsakomybė, arba net nepradėti. Telieka palinkėti jiems išlaikyti gerą tempą ir kad jų kelyje būtų mažiau duobių.

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi