Antradienis, 28 gegužės, 2024
PradžiaInfrastruktūraDrevernos slipas - pavyzdinis sprendimas

Drevernos slipas – pavyzdinis sprendimas

- Advertisement -

Drevernos renesansas

Kai pažvelgi atgal, supranti kad Drevernos uostas skaičiuoja nepilną dešimtmetį, bet per tuos 7 metus nuo atidarymo tai tapo traukos centru daugeliui. Ir tenka pripažinti kad tai įvyko ne tiek uosto ar slipo dėka, kiek kasmet vystomos infrastruktūros dėka. Šiam momentui šią vietą spėjo pareklamuoti ne tik Lietuvos žvaigždės, bet ir daugelis politikų.

Drevernos uosto slipas

Iš esmės paprastas statinis, turintis tinkamą nuolydžio kampą. Papildomą stacionarų kraną. Gerai apgalvota, tinkamai pastatyta ir realiai atliekantis savo tiesioginę funkciją. Bet vasaros savaitgaliais, ir ne tik, tampa labai rimta problema parkavimas šiame uoste. Labai dažnai dėl koncertų, ir visi pritraukiamų turistų dėl savo mažos parkavimo aikštelės šis uostas kartais pasidaro nebepatrauklus laivavedžiams.

Pati atmosfera, aplinka, paslaugų įvairovė tikrai artinasi prie kokybiškos marinos lygio. Bet tas parkingas pastaraisiais metais tampa vis opesnė problema. Šalia uosto yra gyventojas kuris priima priekabas į savo kiemą už simbolinį mokestį, tačiau jau šią vasarą girdėjome, kad dažnai laivavedžiai negauna kur pasistatyti tiek priekabos tiek laivų dėl labai mažo uosto akvatorijos. Tai nėra priekaištas uosto savininkams, bet tenka pripažinti kad šį vieta iš lėto tampa nebepatraukli laivų savininkams.

Bet jeigu turėsite galimybę apsilankyti, tikrai rekomenduojame čia atvažiuoti arba atplaukti praleisti savaitgalį.

Statusas: oficialus
Kaina (7 Eur slipas/40 kranas)
Nuolydžio kampas puikus, labai lengvas įleidimas
Parkingas labai mažas, ypač vasaros sezono metu, kai suvažiuoja daug atostogautojų į poilsio kompleksą. Deja įvažiavimas ilgesniam sąstatui gali būti komplikuotas.
Apsauga – kameros, aptverta teritorija.
Deklaruojamas gylis – 1,5 m. Bet prieš sezoną VVKD pastoviai valo farvaterį.
Oficialus puslapis: Drevernos uostas
Tel. numeris: +370 60480108

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi