Sekmadienis, 16 birželio, 2024
PradžiaVandens transportasAksesuarai/DalysLaivų apsauga 6d. nestandartiniai sprendimai 2 (Monimoto 7)

Laivų apsauga 6d. nestandartiniai sprendimai 2 (Monimoto 7)

- Advertisement -

Lietuvių produktas Monimoto 7

Kaip žinia ne visada reikia kurti naują produktą, jeigu rinkoje turi sprendimą tinkanti tavo problemai spręsti. Taigi pristatome Monimoto 7. Sprendimas sukurtas Lietuvių kompanijos, kuri neatrado savo rinkos Lietuvoje, tikėtina dėl mažo vartotojų skaičiaus, tačiau sukėlusi tikrai didelį šurmulį tiek Europoje, bei JAV. Sukurta kelių motociklams, bet tinka laivams, vandens motociklams ir pakabinamiems varikliams.

Veikimo principas

Niekada nerekomenduosime jums pirkti produkto, kurio patys neišbandėme. Todėl teko įsigyti šį įrenginį testams, ir atvirai kalbant pradžioje buvome šiek tiek skeptiški dėl jo panaudojimo. Bet, kaip vėliau paaiškėjo, be reikalo. Taigi veikia labai paprastai. Dėžutėje gaunate patį įrenginį, specialią „tabletę”, bei plastikinius užtrauktukus. Veikimo logika maksimaliai paprasta, jeigu įrenginius fiksuoja judesį, automatiškai tikrina ar šalia yra „tabletė” ir neaptikus siunčia pavojaus signalą aplikacijai jūsų telefone bei papildomai skambina. Gamintojas suteikia 2 mėn nemokamo laiko bandymams, nes sprendimas paremtas e-sim virtualia kortele. Abonentinis mokestis metams 39 Eur.

Testavimo procesas

Kadangi produktas skirtas paprastiems motociklams norėjome įsitikinti, kad šis sprendimas gali tinkamai veikti laive kuris stovi visą sezoną marinoje, ir yra pastoviai siūbuojamas.

Visą balandžio mėnesį, pakabinus lauke, bandėme su skirtingais jautrumais. Renginys programėlės pagalba leidžia pasirinkti 3 skirtingus jautrumo lygius. Mažiausio jautrumo nustatymas reaguoja tik į labai didelius posvyrio kampus, ir per visą mėnesį realiai gavome tik vieną suveikimą, kai vėjas lauke buvo tikrai smarkus. Taipogi savaitgaliui specialiai palikome laive ant vandens, ir sprendimas tikrai pasiteisino. Jokių klaidingų suveikimų. Taipogi, per klaidą, „tabletė” buvo išskalbta kartu su kelnėm. Sėkmingai išgyveno išbandymą.

Kodėl verta pirkti

  1. Veikia su vienu baterijų komplektu iki 12 mėnesių
  2. Nereikalauja instaliavimo, kažkur pritvirtinot ir pamiršot metams
  3. Apsaugotas nuo vandens
  4. Mažas dydis leidžia apsaugoti ne tik valtį, bet ir vandens motociklus ar pakabinamus variklius
  5. Nepriklauso nuo laivo akumuliatoriaus
  6. Skambutis pavojaus atveju stipriai padidina šansą reaguoti laiku
  7. Sąlyginai pigus apsaugos sprendimas – 149 Eur.
  8. LTE-M technologija turi didesnę skvarbą, kas užtikrina ryšį ir požeminėse garažuose.


    Nuoroda į gamintojo puslapį

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi