Šeštadienis, 13 liepos, 2024
PradžiaNaujienosNaujasis Neptūno įlankos slipas 2d

Naujasis Neptūno įlankos slipas 2d

- Advertisement -

Slipas Neptūno įlankoje jau prieinamas

Nepaisant užsitęsusių darbų ir tebevykstančių (arba tiksliau sakant jau praėjusiu) tarp Kauno savivaldybės ir TBSA teismų, naujasis slipas įgauna jau savo pilnas formas. Jau praeitos savaitės pabaigoje statybininkai atlaisvino privažiavimą prie slipo ir baiginėjo grunto šalinimo darbus nuo slipo įvažos. Aplankius šį pirmadienį, slipo įvaža taip pat atlaisvinta o technika iš ryto tvarkė aplinką.

Nors teigti, kad slipo darbai baigti negalima dėl krano trukumo ir aplinkui vykstančių darbų, tačiau prieiga atvira. Matyt Kauno savivaldybė išgirdo laivavedžių prašymą, nes senasis slipas šioje įlankoje jau riboja galimybę traukti didesnius iš vandens. O sezonas jau beveik į pabaigą… nors su tokiais orais panašu kad laivų iš vandens dar neskubėsim traukti.

Svarbi informacija

Nepaisant gerų žinių siūlome įsivertinti, visiems norintiems įleisti laivą naujame slipe, nors tai liečia ir traukiančius iš vandens, kad aplinkui vis dar veikia statybos ir zuja technika. Todėl palikti priekabos kažkur čia pat galimybės nebus. O turint omenyje, kad prie senojo slipo didesnė dalis užtverta nes kalami poliai naujajai krantinei, tai parkavimo vietų skaičius šiam momentui apribotas. Tačiau ištraukti laivą iš Kauno marių manome problemų nekils. Pats slipas geresniu kampu, siekiančių 8% ir danga papildomai raižyta kad neslystu ratai traukiant didesnius laivus.

Telieka sulaukti kai visas kompleksas bus užbaigtas, nes šalia papildomai statomas pastatas kuriame numatyta parduotuvė. Taigi iš lėto galime džiaugtis kad infrastruktūra panašėja i europietiška.

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi