Sekmadienis, 16 birželio, 2024
PradžiaVandens transportasKateriai/Moto JachtosBoatShow Laivų paroda 2024 Klaipėda - apžvalga (foto)

BoatShow Laivų paroda 2024 Klaipėda – apžvalga (foto)

- Advertisement -

Nauja parodos vieta

Skirtingai nei kelis metus iš eilės šį kartą paroda persikėlė arčiau jūros į Smiltynės Jachtklubą. Nuostabi vieta savo grožiu ir vaizdais, tačiau dar labiau atitolusi nuo sostinės. Ir turbūt paklausite autoriaus, apie ką aš čia. O tiesa yra paprasta, labai didelė dalis žmonių perkančių prabangius laivus gyvena būtent sostinės regione. Na ir priedo šiais metais renginys žiūrovams tapo mokamas.

Pinigai valdo pasaulį

Kur pinigai, ten paprasto žmogaus nelauk. Taip, laivai nėra pigus malonumas, tačiau kiekvienas galime turėti, ir svarbiausia siekti, kažkokios svajonės. Tačiau tiek lokacija, tiek mokami bilietai dar labiau atitolino paprastą žmogų nuo šio renginio. Tenka pripažinti, kad daugelis eksponatų atitinka parodos lokaciją ir pateisina mokamus bilietus. Tačiau kalbinti pašnekovai pripažįsta, kad toks renginys (ir su tiek reklamos) visgi pritraukia vidutinės klasės žiūrovą, kuriam arčiau kišenės Nemus Marine pristatyta laivų gama. O Lietuvoje gaminami Marex, ne tik kad retai perkami Lietuvos pirkėjų, bet ir plaukioti jiems iš esmės pernelyg mažos akvatorijos. Nors ir džiaugiasi akis, kai mato šiuos gražuolius gaminamus Lietuvoje.

laivas

Parodos perlai

Labai norime paminėti Yamatechos iniciatyvą, paskelbus apie testinius plaukimus su visą vandens motociklų gama. Tikime kad tai leis arčiau klientui susipažinti su šio gamintojo produkcija, kuriai sunkiai sekasi konkuruoti su Lietuvoje paplitusiais BRP produktais. Nes būtent juos labai mėgsta visi servisai dėl pastovių klientų vizitų. Matyt keli tūkstančiai turi lemiamą faktorių pasirinkimo priėmimo metu, ir retas įvertina Yamaha vandens motociklų patvarumą, kuris įrodytas ne viena statistikos eilute ar bandymais. Japonai niekada negamino technologiškais pažangiausius produktus, tačiau jų varikliai išlieka patvarumo etalonu.

Ar verta aplankyti?

Tikrai verta, nepaisant labai nepatogios vietos (nuoširdžiai taip manome), o ypač kai savaitgali visi parkingai bus užimti Nerijoje, nors ir labai mažas, šis renginys kaip saulės spindulys audros metu. Konferencijos metu buvo daug kalbėta apie visas problemas, ir laivybos iššūkius, tačiau kartu sutinkama kad iš lėto judame į priekį. Turintiems laivus pristatyta labai daug įrangos pramogoms, dienos metu numatyta įdomi programa, o gerai paieškojus, tikrai gausite pasiūlymą savo svajonių kateriukui. Ir nesvarbu kad vandenyje stovi laivai už kelis šimtus tūkstančių, parodos dalyviai tikrai turi ką pasiūlyti iš sandėlių kuklesnei sumai. Svarbu raskite vietą savo naujam laivui prieš perkant, nes tai aktualiausia problema šiai dienai.

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi