Sekmadienis, 16 birželio, 2024
PradžiaVandens transportasAksesuarai/DalysLaivų apsauga 5d. nestandartiniai sprendimai

Laivų apsauga 5d. nestandartiniai sprendimai

- Advertisement -

Laivų apsauga 4d. Fizinės priemonės

Laivų apsaugai tinkamos visos priemonės

Šiame straipsnyje apžvelgsime nestandartinius sprendimus jūsų laivų, pakabinamų variklių, priekabų ir katerių įrangos apsaugai. Priešingai, nei mūsų ankstesnį straipsniai, šiame apžvelgsime plačiai paplitusius, bet kitiems tikslams skirtus sprendimus, kurie savo galimybėm tinka įrangai apsaugoti.

Saugos sprendimai mobilių telefonų rinkoje

Mobiliųjų telefonų gamintojai pastoviai plečia savo paslaugų spektrą, siekdami uždirbti papildomą dolerį. Ir savaime suprantama, kad didžiausią rinkos dalį užimančios kompanijos gali pasiūlyti kitokius sprendimus, paremtus savo ekosistema.

Šiai dienai puikiai žinomos Samsung ir Apple kompanijos, kurios kartu dalinasi 40% visų parduodamų telefonų rinkos. Kiekvienai kompanijai atitenkant po 20% atitinkamai. Atrodytu, kad 20% rinkos nėra daug, tačiau pažvelgus į šių kompanijų pardavimus supranti kad mastai yra didžiuliai. Kas ketvirti, kiekviena iš šių kompanijų, šiai dienai, parduoda apie 80 mln. mobiliųjų įrenginių. Kas per metus sudaro apie 320 mln. Todėl telieka įsivaizduotini kokio dydžio ekosistemos prieinamos šiems gamintojams, ir koks yra pasaulio padengimo tankis.

Apple AirTag

Apple 2021 metais, šiek tiek vėliau nei Samsung, pristatė rinkai savo elektroninės žymės produktą. Kitaip žinoma kaip AirTag. Pagrindinė paskirtis, kurią anonsavo šį kompaniją, tai savo daiktų stebėjimas. Įrenginys labai kompaktiškas ir iš esmės jį galima paslėpti bet kur. Veikimo principas paremtas paprasto trumpo signalo perdavimų visiems aplinkui esantiems Apple telefonams. Bet kuris Iphone eteryje pastebėjęs jūsų naudojamą įrenginį, siunčia informaciją i Apple serverius su nustatyta lokacija. Šį informacija prieinama tik Jums vienam. Ją galite pamatyti savo telefone.

Samsung SmartTag/SmartTag+

Samsung tapo pirmtakais tokių produktų rinkoje, pasinaudodami plačiausia (tuo momentu) turima aprėptim pasaulyje. Rinkai, tais pačiais 2021 metais buvo pristatytas jų sukurtas produktas, kuris savo funkcionalumu ženkliai lenkia Apple galimybes. Dėl turimos ekosistemos dydžio, tiek dėl gaminamu produktų gamos, Samsung pažvelgė į šį sprendimą plačiau. Samsungo produktas leidžia ne tik rasti savo pamestus raktus, bet ir valdyti savo namus, jeigu turite išmanius namus. Taipogi tiesiogiai valdyti turimą Samsung įrangą, TV, skalbimo mašimas ir t.t

Pliusai/minusai

Dėl savo mažų gabaritų, šie įrenginiai puikiai tinka paslėpti tiek valtyje, tiek varikliuose, tiek brangioje įrangoje.

Pagrindinis Apple pliusas – IP67 apsauga

Pagrindinis Samsung pliusas – galimybė valdyti kitus renginius

Apple minusas – mažas iphone savivinkų skaičius Lietuvoje

Samsung minusas – nėra apsaugos nuo vandens

Daugiau apie šiuos sprendimus netrukus mūsų kuriamame video.

Apple produktus galite įsigyti ideal.lt

Samsung produktus rekomenduojame pirkti samsung.lt

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi