Ketvirtadienis, 18 balandžio, 2024
PradžiaVandens transportasAksesuarai/DalysLaivų apsauga 4d. mechaninės priemonės

Laivų apsauga 4d. mechaninės priemonės

- Advertisement -

Laivų priekabų apsaugos sprendimai

Mūsų ankstesniuose straipsniuose daug laiko skyrėm aukštųjų technologijų sprendimams, kurie apsaugo tiek jūsų laivus, tiek variklius nuo galimos vagystės. Tačiau šiandien pašnekėsime apie paprastesnius dalykus. Nes kiekviena elektronika turi įprotį sugesti netinkamu momentu bei visos baterijos kažkada išsikrauna.

Kalbant apie priekabas, atrodytu pasirinkimas nėra didelis, bet esantis rinkoje sprendimai gali atbaidyti nuo jūsų nuosavybės pasisavinti, ypač kai šalia palikta neapsaugota kaimyno. Tuo labiau kad dažnu atvejų priekabas laivams vagia dienos metu, kol jus mėgaujatės laiku ant vandens.

Šiai dienai rinka siūlo kelis užraktus, kurie nutaikyti į sukabinimo mechanizmo apsauga. Tai gali būti tiek pats sukabinimo mechanizmas turintis savyje numatytus sprendimus, ir jums tereikia nusipirkti specialų užrakta kuris blokuos sukabinimo rankeną. O antras sprendimas tiesiogiai blokuoja sukabinimo angą. Abejais atvejais piktavalis nebegali prikabinti jūsų priekabos prie savo automobilio.

Sukabinimo mechanizmo užraktai.

Rinkoje rasite kelis sprendimus, kurie arba blokuoja rankenos mechanizmą, arba pats sukabinimas jau tiesiai iš gamyklos turi apsaugos sprendimą. Rinkoje pastarieji sukabinimai nėra paplitę dėl savo kainos, ir dažnas tautietis renkasi papildomą apsaugą ant esančios priekabos. Kaip žinia absoliuti dauguma prekių pas mus atkeliauja iš Kinijos, todėl ženkliai permokėti Lietuvoje (nebent Jums reikia skubiai) nematome prasmės.

Ar apsaugo

Labai priklauso nuo jūsų pasirinktos apsaugos. Jeigu sprendimas remiasi kažkokios spynos kabinimu, kuri prieinama iš išorės, tai nepamirškite kad kiekvieno vagies garbės reikalas su savimi nešiotis rankines žirkles metalui, kurių pagalba paprastai galima nukirpti iki 9mm metalą. Iš kitos pusės, turbūt nėra apsaugos, kuri apsaugotu pilnai. Svarbiau suprasti kad esant vagys kažin ar norės trankyti per spyną, jeigu nėra įmanoma jos išimti kitais būdais. O ir šalia stovinti kaimyno priekaba gali pasirodyti patrauklesnė. Naudokite kompleksinį sprendimą, pasikliaudami tiek fizinėms priemonėm, tiek elektronika. Tuo labiau kad priekaba leidžia pajungti paprastą, nuo 12V veikianti GPS seklį, kuris visada veiks pajungus priekabą prie automobilio įtampos. Apie šiuos produktus galite pasiskaityti paspaudus šią nuorodą.

Kelios nuorodos įsigijimui iš Kinijos

Užraktai jungties angai

Pakabinamo variklio apsaugos

Šioje kategorijoje dominuoja iš esmės tik vienas sprendimas, ypač mažos galios varikliams. Tai varžtų, kuriais priveržtas prie tranco, pakabinamas valties variklis, blokavimas.

  1. Pakankamai paplitęs ir nieko nekainuojantis sprendimas, nuimti varžtų rankenas. Kad piktavalis, be įrankių negalėtu jų atsukti. Tačiau toks sprendimas privers jus pačius išrasti dviratį kaip nusukinėt variklį, nes rankenos būna paprastai kniedytos.
  2. Dažniausiai šios rankenos būna su technologinėm skylėm, ir paprastos pakabinamos spynos pagalba galite užrakinti jas tarpusavyje, taip blokuodami priejimą. Bet dažnu atbeju, šios rankenėlės pagamintos arba iš plastiko arba trapaus metalo. Ir paprastas smugis plaktuku gali nuimti spyną per akimirką.
  3. Na ir galimai patikimiausias būdas, tai šio mechanizmo blokatoriai. Ant šių užraktu uždedamas specialus rakinamas vamzdis, kuris blokuoja prieiga prie viso mechanizmo. Vagims lieka dvi išimtis, arba pjauti su diskiniu pjuklų patį mechanizmą, arba jeigu yra prieiga, pačius varžtus.

Valties apsauga

Šioje vietoje geriausia naudoti turbūt storiausią įmanomą grandinę. Jeigu kalbame apie paprastas, pripučiamas valtis. Nes nei vietos yra kažkur kažką paslėpti, nei galimybių.

Reklama
Panašus straipsniai
- Advertisment -

Populiariausi